sex shop    sex shop  
Ana Sayfa  /  SPOR

Bir koltukta iki karpuz

  • Facebook da Paylaş
  • 05-03-2014
  • 0 yorum
  • 5029 okunma

BEYŞEHİR-Kick Boks Federasyonu Konya İl Temsilcisi Mehmet Güçlü, Konya’da düzenlenen “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kupası”nda hakem olarak görev yapan Beyşehir Belediyespor Kulübü Kick Boks antrenörü Ömer Sevinç’e plaket takdim etti.

Sevinç, yaptığı açıklamada, dostluk havası içerisinde geçen müsabakalarda aynı zamanda hakem olarak görev yaptığını da belirterek, “Kick Boks sporuna hakem olarak yaptığımız katkılardan dolayı il temsilcimiz tarafından diğer meslektaşlarımızla birlikte bize de plaket takdim edilmesi, Beyşehir adına hepimizi onure etmiştir. Kendilerine bizler de bu spor branşına gösterdiği katkı ve verdiği desteklerden ötürü teşekkür ediyoruz.”dedi. (Haber Merkezi)
 

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri