sex shop    sex shop  

Beyşehir Belediyesinde, İdari Tatilde de Mesai

  • Facebook da Paylaş
  • 30-08-2017
  • 0 yorum
  • 4010 okunma

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, gazetecilere yaptığı açıklamada, kurum olarak ilçe genelinde kurban bayramının sağlık, huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi ve belediye hizmetlerinin aksamadan yürütülebilmesi için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını söyledi.

       Beyşehir Belediyesi birimlerinin idari izinle 10 güne çıkarılan kurban bayramı tatilinde, vatandaşlara hizmet verebilmek için mesai yapmaya devam ettiğini vurgulayan Özaltun, “Beyşehir Belediyesi birimlerimizi özellikle pazartesi ve Salı günleri devam eden idari tatil gününde açık tutarak vatandaşlarımıza tatil günlerinde de hizmet vermeye devam ediyoruz. Birimlerimizde nöbetleşe mesai yapan belediye görevlilerimiz, belediyenin İmar işlemleri de dahil akla gelebilecek her türlü hizmetinden istifade edebiliyor. Emlak vergisi vb.tüm ödemelerini açık tutulan veznelerimiz aracılığıyla yapabiliyor. Belediyemizin devamlılık arz eden, temizlik ve zabıta ekipleri ile park ve bahçeler, fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz de ayrıca 10 günlük bayram tatilinde oluşturduğu nöbet sistemi görevlendirmelerle sahada 24 saat boyunca mesai yapmaya devam ediyor ve etmeye devam edecek.


       Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin on günlük bayram tatili süresince ilçe merkezi ve dış mahallelerde rutin olarak devam eden yol yapım çalışmaları yine hız kesmeden ve aksamadan sürecek  Zabıta ekiplerimiz ise, kurban bayramı öncesi özellikle gıda imalatı ve satışı yapılan işyerlerinde rutin denetim ve kontrollerini sürdürüyor. İdari tatil günlerinde ve bayram günlerinde mesai yaparak, belediye hizmetlerimizin aksamadan yürümesini sağlayan tüm çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами  

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri