sex shop    sex shop  

“Beyşehir’i kucaklayacağız”

  • Facebook da Paylaş
  • 05-03-2014
  • 0 yorum
  • 5150 okunma

MHP Beyşehir Belediye Başkan Adayı Süleyman Şenol, “Beyşehir’de un var, yağ var, helva yapmak da bizim görevimiz. İnşallah 30 Mart’ta Beyşehir kazanacak. Beyşehir’de sevgi ve saygı ortamı hakim olacak”dedi.

BEYŞEHİR- Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Başkan adayı Süleyman Şenol, “Bir hemşerimizi diğerinden ayırmadan, ötekileştirmeden, birlik ve beraberlik içerisinde bütün Beyşehir’i kucaklayacağız, bu sevgi ve saygı ortamıyla artık Beyşehir kazanacak” dedi.

MHP Belediye Başkan adayı Süleyman Şenol, yaptığı yazılı açıklamada, yaklaşık 2 aydır sürdürdükleri seçim gezilerinde gerek şehir merkezinde gerekse yeni mahalle olan belde ve köylerde yaptıkları ziyaretlerde bölge halkının kendisine göstermiş olduğu yoğun ilgi ve alakanın, kendisinin sorumluluklarını bir kat daha arttırdığını belirterek, “İnanıyorum ki 31 Mart sabahı Beyşehir’de yeni bir sayfa, yeni bir heyecanla, güneş daha parlak doğacak” dedi.

 Beyşehir’i bir uçtan diğer uca, Dumanlı’dan Gökçekuyu’ya, Damlapınar’dan, Yaylasun’a, Akburun’dan, Yeşildağ’a kadar her yeri dolaştığını, Beyşehir’de bölge halkının hizmete susamışlığını yerinde gördüğünü belirten Şenol, Beyşehir’in yeterli hizmet alamadığını savundu.

Beyşehir’in çözülemeyecek hiçbir sorununun olmadığının altını çizen MHP adayı Süleyman Şenol, konusunda uzman bir ekip tarafından hazırlanan seçim beyannamesindeki projeleri hayata geçirildiği zaman, Beyşehir’in bölgenin parlayan yıldızı olacağını, bölgenin eski görkemli günlerine kavuşacağının müjdesini verdi. 31 Mart’ın, Beyşehir’de yeni bir başlangıcın, yeni bir sayfanın açılacağı gün olacağını da kaydeden Şenol, şu değerlendirmelere yer verdi:

“Bölge halkımızın hizmetin en iyisine layık olduğunu biliyorum. Beyşehir’in eğitimden sağlığa, altyapıdan ulaşıma, turizmden kültüre, tarımdan çevreye, sosyal projelerden kent projelerine kadar yeni bir vizyonla, yeni bir anlayışla hak ettiği hizmetleri alacaktır. Beyşehir’in işsizlik sorununu biliyorum. Esnafın sorunlarından haberim var. Çiftçinin, emekçinin, ev hanımının, öğrencinin, gençlerin sorunlarını çok yakından biliyorum. Bu sorunların çözülmesi için Beyşehir’in dışarıda yaşayan gücünün ekonomik değerlerinin Beyşehir’e aktarılması için, onların önündeki her türlü sorunların aşılması için gereken yapılacak bundan hiç şüpheniz olmasın.”

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Süleyman Şenol, Beyşehir’in en önemli sorununun yönetilememe sorunu olduğunu yineleyerek, “Beyşehir’in en önemli sorunu; yöneten siyasetin uyumlu,kendi içlerinde birbirine saygılı çalışma ortamını sağlayamaması, senkronize olamaması, bunun sonucu olarak uyumsuzluk, yönetilememe ve kuvvetler ayrılığı prensibinin yok olmasıdır. Milletvekili, belediye başkanı, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilatı,il teşkilatı herkesin görev ve yetki alanları yasayla tanımlandığı şekilde sevgi ve saygı ortamı içerisinde,Beyşehir e hizmete birlik oluşturulamazken, böylece kaos ortamı oluşmaktadır.”

Siyaseti, sevgi,saygı,güven, içtenlik ve hizmet üzerine yaptığını aktaran Şenol, 31 Mart sabahı Beyşehir Belediyesi’nde katılımcı belediyecilik anlayışının hâkim olacağını, Beyşehir’e hizmet etmek isteyen herkese kapısının açık olacağını, konusunda uzman çok sayıda ihtisas komisyonlarıyla katılımın esas alındığı, ulaşılabilen, müstakil karar verebilen, iradeli bir belediyeciliğin hâkim kılınacağını kaydetti.

1994 yılında Devlet Planlama Teşkilatı’nın, il olacak ilçeler arasında yaptığı sıralamada Beyşehir’in Alanya ve İskenderun’dan sonra, gerek ekonomik gerek coğrafi olarak il olabilecek ilçeler arasında 3.sırada gösterildiğini de hatırlatan MHP adayı Süleyman Şenol sözlerini şöyle tamamladı:

“Cenab-ı Allah’ın bütün güzelliklerini bahşettiği bu güzel şehrimizde birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz müddetçe, sevgi ve saygımızı yitirmediğimiz sürece tekrar eski, görkemli günlere kavuşacağımızdan hiç şüphem yok. Beyşehir’de un var, yağ var, helva yapmakta bizim görevimiz. İnşallah 30 Mart’ta Beyşehir kazanacak” (Haber Merkezi)
 

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri