sex shop    sex shop  

Dünya Diyabet Günü

  • Facebook da Paylaş
  • 29-11-2017
  • 0 yorum
  • 3730 okunma

Dahiliye Hekimi Uz.Dr. Özlem Çelikdelen  tarafından hastane personeline diyabet hakkında eğitim verildi. Hastalara diyabetle ilgili broşürler dağıtıldı.

       Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri de diyabet konusunda bilgilendirildi

        Hastanede devam etmekte olan diyabet okulu kapsamındaki diyabet hastaları da eğitimlerini tamamladılar ve diplomalarını aldılar. Diplomalar Hastane Başhekim Yardımcısı Dr.Mehmet Kendir,Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Gülşen Parlakkaya, Dahiliye Uzman Doktorları Özlem Çelikdelen ve Naci Çil tarafından verildi.

        Diyabet Okulu kapsamında yeni grup diyabet hastaları DahiliyeUzmanı Dr.Selma Çelikdelen ve Diyabet Hemşiresi Serihan Öksüz eşliğinde yeni programa başladılar.

 

        Öte yandan Diyabetle ilgili farkındalığı arttırabilmek için poliklinik ve servis katlarında sürekli diyabetle ilgili kamu spotları yayınlandı. Hastaları bilgilendirildi. Etkinliklere diyabet hastaları, hasta yakınları ve  hastane çalışanları katıldı.

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri