sex shop    sex shop  

Gözünü dünya şampiyonluğuna dikti

  • Facebook da Paylaş
  • 21-02-2014
  • 0 yorum
  • 4609 okunma

BEYŞEHİR-Konya'da yapılan seçme müsabakalarında birinci gelerek milli takım kadrosuna girmeyi başaran Beyşehirli milli tekvandocu Zeliha Ağrıs, gözünü dünya şampiyonluğuna dikti.

Konya'da, geçtiğimiz günlerde gençler kategorisinde yapılan seçmelerde 59 kiloda ipi göğüsleyerek milli takıma seçilmeyi başaran Ağrıs, yaptığı açıklamada, "Seçme müsabakalarında iki maç yaptım ve finalde de 8-3 galip gelerek milli takım kadrosuna girmeyi başardım.Çok mutluyum"dedi.

Beyşehir Ticaret Meslek Lisesi öğrencisi olan Ağrıs, milli sporcu olarak daha önce de Avrupa 3'üncülüğü, Balkan şampiyonluğu ve son olarak İsveç'teki uluslararası şampiyonada 2'incilik derecesi olduğunu anımsatarak, "Çin'de yapılacak şampiyonada Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edip kilomda dünya şampiyonluğuna ulaşıp, başarı çıtamı daha da yükseltmek istiyorum.Burada karşıma çıkabilecek muhtemel rakiplerimi bilmiyorum ve tanımıyorum, benim için kapalı kutu diyebilirim. Ama hedefim olan başarıyı yakalayabilmek içini elimden gelen gayreti göstereceğim. Beyşehir'de de idman çalışmalarımı hiç aksatmadım. Bugün başlayacak milli takım kampında da 20 gün boyunca milli sporcu olan arkadaşlarımla birlikte şampiyonaya en iyi şekilde hazırlanacağız."dedi.

Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır ise, Beyşehir'den yetişen milli sporcularından birisi olan Zeliha Ağrıs'ın,bugünden itibaren Ankara'daki milli takım kampına gireceğini belirterek, "Kamp döneminin ardından ise kendisi Mart ayında Çin'de yapılacak Gençler Dünya Tekvando Şampiyonası'nda ter dökecek. Gençler kategoriesinde Beyşehir'den bir sporcumuz bulunuyor. Hem Türkiye'de hem uluslararası şampiyonalarda daha önceden de derece elde etti ve önemli başarıları var. Kendisinden oldukça ümitliyim, ülkemizi ve ilçemizi en iyi şekilde bu şampiyonada da temsil edip madalya ile döneceğine inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum."dedi. (Haber Merkezi)
 

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri