sex shop    sex shop  
Ana Sayfa  /  SPOR

Hedefleri Türkiye şampiyonluğu

  • Facebook da Paylaş
  • 21-02-2014
  • 0 yorum
  • 4756 okunma

BEYŞEHİR-İzmir’de Nisan ayında yapılacak Liselerarası Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda Konya’nın Beyşehir ilçesinden 2 sporcu katılacak.

Beyşehir Belediyesi Tekvando Spor Okulu Antrenörü Nafiz Çakır, Konya’da yapılan seçme müsabakalarında başarı göstererek birinci gelen Beyşehirli Fatma Nur Canan ile Osman Demiş’in Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandığını söyledi. Beyşehir Kız Meslek Lisesi öğrencisi Canan’ın 52, Vali Kemal Katıtaş Anadolu Lisesi öğrencisi Osman Demiş’in ise 55 kiloda madalya şansı arayacağını ifade eden Çakır, “Beyşehir’den şampiyonaya iki liseli tekvandocumuz katılıyor. Şampiyonada her iki sporcumuz da oldukça iddialı. Çok iyi bir hazırlık süreci geçirdiler ve halen de idman çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. İnşallah Türkiye Şampiyonası’nda kendileri iyi birer derece elde ederek ilçemize dönüş yapacaklar. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.
Şampiyonada 52 kiloda mücadele edecek olan Fatma Nur Canan, Konya’da yapılan Türkiye şampiyonası seçmelerinde birinci olup İzmir’deki şampiyonaya katılmaya hak kazandığını dile getirerek, “Türkiye şampiyonasında da hedefim hem okuluma, hem de ilçemize derece getirmek. Kilomda Türkiye Şampiyonu olmak istiyorum. Daha önce de yıldızlar kategorisinde Türkiye şampiyonluğum ve Türkiye 3’üncülüğü derecelerim var” diye konuştu.

55 kiloda madalya şansı arayacak olan Osman Demiş ise, Türkiye Şampiyonası’nda hem okulunu, hem de Beyşehir’i temsil edecek olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “İlk kez katılacağım Türkiye şampiyonasında birinci olmak istiyorum. Bundan önce de çeşitli müsabakalarda elde ettiğim derecelerim ve başarılarım var. Türkiye şampiyonu olup, daha sonraki süreçte ise Avrupa ve dünya şampiyonalarına katılıp ülkemize dereceler getirmek istiyorum” dedi. (Haber Merkezi)
 

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri