sex shop    sex shop  

Oğlunu göremeyince…

  • Facebook da Paylaş
  • 24-02-2014
  • 0 yorum
  • 4732 okunma

Beyşehir’de,boşandığı eşinin oğlunu kendisine göstermediğini iddia eden öfkeli baba, Emniyet Müdürlüğü önünde boğazına bıçak dayadı

Polisin saatlerce dil dökmesine rağmen ikna edemediği baba, oğlunun Emniyete getirilmesinin ardından damadına bıçağı vererek eylemine son verdi

BEYŞEHİR-Beyşehir’de, boşandığı eşinin kendisine oğlunu göstermediğiniileri süren baba, İlçe Emniyet Müdürlüğü binası önünde boğazına bıçak dayadı. Polisin saatlerce dil dökmesine rağmen ikna edemediği baba, oğlunun Emniyete getirilmesinin ardından damadına bıçağı vererek eylemine son verdi.

 Beyşehir’de, boşandığı eşinin kendisine çocuğunu göstermediğini iddia eden şahıs, Emniyet Müdürlüğü hizmet binası önünde boğazına dayadığı bıçakla polise uzun süre zor anlar yaşattı.

Edinilen bilgiye göre, Ankara’da bir firmada bekçi olarak çalışan R.T. (44), önceki yıl resmi olarak boşandığı ve 14 yaşındaki oğlunun velayetini üstlenen eski eşi A.A.’nın bir süre önce Ankara’dan memleketi olan Beyşehir’e gelmesinin ardından çocuğunu görmek istedi.

Yakınları ile birlikte Beyşehir’e geldiği öğrenilen baba R.T., iddialara göre, boşandığı eşinin çocuğunu görmek istemesine izin vermemesi üzerine çılgına döndü. Eşi tarafından tehdit edildiği gerekçe gösterilerek polise ihbar edilen R.T., Emniyet Müdürlüğü’nde oğlunu görmek için Ankara’dan Beyşehir’e geldiğini belirterek, çocuğuyla görüşmek istediğini söyledi. Ancak, polisin kendisinden mahkeme kararına ilişkin yazıyı görmek istemesi üzerine sinirlenen R.T., karar yazısının olmadığını söyledi. Davanın görüldüğü mahkemeden karar yazısının getirilmesinin istenmesi üzerine polise sinirlenen ve karakolda güvenlik güçleriyle tartışmaya başlayan R.T., bir anda öfkelenerek başını dolaba vurdu. Yüzü kanlar içerisinde kalan babayı sakinleştirmeye çalışan polis, şahısın yanında getirdiği ekmek bıçağına çıkararak boğazına dayaması üzerine zor anlar yaşadı.

BEYŞEHİR’DE HAREKETLİ DAKİKALAR…

İlçe Emniyet Müdürlüğü binasının önündeki çeşmenin yanına giden ve burada çocuğunu görmek istediğini aksi halde bıçakla kendisini öldüreceği tehditlerini savuran baba R.T.’yi polis ve polis amirleri uzun süre dil dökmelerine rağmen ikna etmeye başaramadı. Yüzü kanlar içerisinde eylemini sürdüren ve olay yerine gelen sağlık görevlileri ve yakınları da dahil kimseyi yanına yaklaştırmayan öfkeli babayi ikna edemeyen polis, bir süre sonra boşandığı eşi ile temas kurmayı başardı. Babanın görmek istediği oğlu ve annesi getirildiği Emniyet binasının arka kapısından giriş yaparken, geldiklerine inanmak istemeyen baba R.T. bıçağını bir türlü bırakmadı.

Bunun üzerine devreye giren damadı Emniyet binasına giderek oğlunun geldiğini gördüğünü söylemesi üzerine R.T. bıçağı damadına verdi. Polise teslim edilen bıçağın ardından üst araması yapan güvenlik güçleri, ardından R.T.’yi tedbir amaçlı olarak Emniyet Müdürlüğü binası önünde bekleyen ambulansa götürdü. Burada sağlık görevlileri tarafından yüzüne pansuman yapılan baba, daha sonra Emniyet binasına polis eşliğinde girerek bir süre oğluyla görüştürüldü. Görüşme esnasında annenin tedbir amaçlı başka bir odada kaldığı öğrenilirken, yaptığı eylemin ardından oğluyla görüşmeyi başaran baba daha sonra sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Beyşehir Devlet Hastanesi’ne götürüldü. R.T. Emniyet’te ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. (Haber Merkezi)
 

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri