sex shop    sex shop  

Toki'den Huğlu'ya 99 Konut

  • Facebook da Paylaş
  • 06-09-2016
  • 0 yorum
  • 5817 okunma

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı Beyşehir ilçesine bağlı Huğlu Mahallesi’nde üreteceği 99 konut için 26 Ekim’de ihaleye çıkıyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir Belediyesi’nin girişimleri üzerine çalışma başlatan TOKİ Başkanlığı’nın av tüfeği üretim merkezlerinden ilçeye bağlı Huğlu Mahallesi’nde inşa ettireceği 99 konut için ihale tarihini belirlediğini söyledi.

Özaltun,TOKİ Başkanlığı tarafından Huğlu’da 99 konutun yanısıra, 1 adet 2 dükkanlı ticaret inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme işinin de ihale edileceğini söyledi. İhale tarihinin TOKİ Başkanlığı tarafından 26 Ekim olarak açıklandığını belirten Özaltun, ihalenin ardından işi üstlenen yüklenici firma tarafından toplu konut inşaatlarına başlanıp kısa süre içerisinde bitirilmesini beklediklerini kaydetti.

Beyşehir Belediyesi olarak ilçe merkezinin yanısıra talep eden diğer dış mahallelerde de toplu konut üretmenin çabası içerisinde olduklarını ifade eden Özaltun, süreçte AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu’nun da büyük desteklerini gördüklerini dile getirerek, Milletvekili Babaoğlu’na toplu konut projelerine verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti. Özaltun, şunları kaydetti: “Av tüfeği üretiminde söz sahibi yerleşim merkezlerimizden Huğlu Mahallesi’nde TOKİ Başkanlığı tarafından toplu konut projesi kapsamında 99 konutun üretilecek olması sadece Huğlu için değil, ilçemiz adına da sevindirici bir gelişmedir. Beyşehir Belediyesi’nin taleplerini dikkate alan TOKİ Başkanlığı dış mahallelerimizde de toplu konut hamlelerini gerçekleştirmeye başladı. Darısı inşallah diğer dış mahallelerimizin başına diyoruz. Beyşehir’de toplu konut projelerinde yine ilkler yaşanıyor. İlçemize hayırlı uğurlu olsun”

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами  

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri