sex shop    sex shop  

Beyin fırtınası!

  • Facebook da Paylaş
  • 27-09-2014
  • 0 yorum
  • 2653 okunma

Düzenlenen “Beyşehir’in geleceği” konulu  istişare toplantısında, ilçede hayata geçirilmesi istenilen  düşünce, yeni parlak fikir ve projeler masaya yatırıldı.

Toplantıda, yükseköğrenim de konuşuldu. “Beyşehir’de bir üniversite kurulacak mı?” sorusunu  cevaplandıran Belediye Başkanı Özaltun, bunun kendi hayali de olduğunu vurgulayarak, “Benim şahsi fikrim; Beyşehir’e Ali Akkanat Üniversitesi yakışır diye düşünüyorum.”dedi.

 

BEYŞEHİR-Beyşehir ilçesinde düzenlenen “Beyşehir’in geleceği” konulu istişare toplantısında, ilçede hayata geçirilmesi istenilen yeni proje, fikir ve düşünceler dile getirildi. Katılımcılar arasında Beyşehir’le ilgili fikir jimnastiğinin gerçekleştiği buluşmaların ilkinde, ilçenin bazı sorunları da masaya yatırıldı.

Beyşehir Gölü kenarındaki bir restoranda düzenlenen toplantıya Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Demirgül,  AK Parti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, oda ve dernek başkanları, çeşitli sivil toplum örgütü ve bazı sendikaların temsilcileri ile kurum amirleri katıldı.

KAYMAKAM’DAN BEYŞEHİR’İN GÜÇ BİRLİKTELİĞİ VURGUSU…

Toplantıda konuşan Kaymakam Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir'in güç birlikteliğini sağlayarak ileriye dönük kazanımlar için biraraya geldiklerini söyledi. Bunun adımlarını atma hazırlığı için buluştuklarını vurgulayan Başıbüyük, fikirlerin birbirini destekledikçe daha da büyük fikirler ve projeler oluşacağını söyledi. Başıbüyük, "Ya da bir kısmınızın gözünden kaçan çok önemli konuları hiç beklemediğimiz bir arkadaş dile getirebilir. Alacağımız görüş ve düşünceler elbette bir süzgeçten geçirilir ve bunların gerçekleştirilme yol ve yöntemleri araştırılır ve denenebilir."dedi.

ÖZALTUN: “BEYŞEHİR’LE ALAKALI BEYİN FIRTINASI YAPMAK İÇİN TOPLANDIK”

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da, konuşmasında, bugüne kadar Beyşehir'i hep birlikte yöneteceklerini söylediklerini amaç ve hedeflerinin bu olduğunu anımsattı. 

Beyşehir'de ilk kez böyle bir toplantı düzenlediklerini vurgulayan Özaltun, geleceğe dönük hedeflerinin araştırmasını yaptıktan ve çevreyi tanıdıktan  sonra yeni dönemde şehri hep birlikte yönetmenin yollarını arayacaklarını belirtti.

“BEYŞEHİR’İMİZE BÜYÜK PROJELER YAPACAĞIZ”

Beyşehir'in hizmet alım noktasında çok büyük bir avantaja sahip olduğunu vurgulayan Özaltun, bölgenin evladı genç, dinamik ve aktif iki milletvekilinin yanısıra yine Beyşehir'in çocuğu olan ve hizmet aşkıyla dolu bir belediye başkanı olduğunu belirterek, "Meclis üyelerimiz var, teşkilatımız var, kaymakamlığımız, kamu kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve en önemlisi Beyşehir aşkıyla dolu bir başbakanımız var. Dolayısıyla her şey var, tek yapacağımız suyu döküp hamuru karabilmek. Burada toplanmamızın amacı bu; Beyşehir'imize proje ve hizmet bazında neler yapabiliriz. Beyşehir'le alakalı beyin fırtınası yapmak için burada toplandık. Buradan Beyşehir için büyük projeler çıkacağı düşüncesindeyim. Sloganımız şuydu; 'ben' değil, 'biz' olmak. Sizlerle beraber inşallah Beyşehir'i ileriye götüreceğiz. Yine bir başka sloganımız; şehrin ileri gelenleri değil, sizlerle birlikte inşallah şehrin ileri gidenleri olacağız. Beyşehir'imize büyük projeler yapacağız."dedi.

BELEDİYE BAŞKANI ÖZALTUN’UN ÜNİVERSİTE HAYALİ…

Özaltun, bir gazetecinin “Beyşehir’e üniversite kurulacak mı?” sorusuna da cevap veren Özaltun,bunun kendisinin de bir hayali olduğunu dile getirdi. Özaltun, “Bunu ilk kez sizlerle paylaşıyorum; Beyşehir’e Ali Akkanat Üniversitesi yakışır diye düşünüyorum.”dedi. Kendisinin böyle bir hayali olduğunu belirten Özaltun, “Tabi bu süreçte, büyüklerimiz ne der, ne düşünür bilmiyorum. Bu noktada fikir ve düşünceler de bizim için önemli.”diye konuştu.

“SORUNLAR HEP BİRLİKTE ÇÖZÜLEBİLİR”

Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül, düzenlenen toplantının bugüne kadar geç kalınmış bir toplantı, ancak bir başlangıç adına önemli olduğunu vurguladı. Gül, bundan sonraki toplantıların daha sık ve verimli olması dileğinde bulunurken, Beyşehir’in sorunlarının tek başına değil, hep birlikte çözülmeye çalışılması halinde hedefe ulaşılabileceğinin altını çizdi, “İnşallah bu toplantı bir fikir jimnastiği olur, Beyşehir’e faydalı olur diye düşünüyorum.”diye konuştu.

HİZMET İÇİN TOPYEKÜN DESTEK ŞART…

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu da, konuşmasında, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Beyşehir’de yapılacak hizmetlerden iyi sonuçlar alabilmek için birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğuna vurgu yapan Huğlu, “Beyşehir’e güzel hizmetler kazandırma açısından sivil toplum örgütlerimizin ve kamu kurum ve kuruluşlarımızın desteğinin de büyük önemi var”ifadesini kullandı.

Yaklaşık 3 saat süren toplantının diğer bölümlerinde katılımcılar Beyşehir ve ilçenin yakın geleceği ile ilgili proje ve fikir ve düşüncelerini dile getirirken, bazıları da hayata geçirilmesini istedikleri çalışmalar konusunda görüşlerini aktardılar.  (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri