sex shop    sex shop  

Beyşehir'de Tayini Çıkan Personele Başarı Belgesi

  • Facebook da Paylaş
  • 22-06-2017
  • 0 yorum
  • 3151 okunma

BEYŞEHİR - İlçe Jandarma Komutanlığı'nda şark hizmeti dolayısıyla İl dışına tayini çıkan personele iftar yemeğinin ardından düzenlenen törende başarı belgeleri verildi. 
         İlçe Jandarma Komutanlığı misafirhanesinde düzenlenen programda, Doğu illeri ile Batıdaki bazı illere tayini çıkması nedeniyle önümüzdeki günlerde ilçeye veda edecek jandarma personeli için tören düzenlendi.


         Törende, 5 yıldır Beyşehir'de Askerlik Şubesi Başkanı olarak görev yapan Garnizon Komutanı Yüzbaşı Alper Arıkan ile İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan ve atama gören 7 rütbeli personele plaketleri ve başarı belgeleri verildi.
      
Kaymakamımız Muzaffer Şahiner, yaptığı açıklamada, atama gören personele Beyşehir'e bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, yeni görev yerlerinde de başarılar diledi.

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri