sex shop    sex shop  

“Bu telaşın sebebi ne?”

  • Facebook da Paylaş
  • 11-03-2014
  • 0 yorum
  • 3590 okunma

MHP Beyşehir Belediye Başkan Adayı Süleyman Şenol, “12 yıldır Sayın Davutoğlu dışında bir bakanı, hele hele Başbakanı Beyşehir’in civarına bile getiremeyenlerin bu telaşının, bu gayretkeşliğinin sebebi ne olsa gerek? Seçimi kaybetme telaşı mı?” diye sordu.

BEYŞEHİR-MHP Beyşehir Belediye Başkan Adayı Süleyman Şenol, “12 yıldır Sayın Davutoğlu dışında bir bakanı, hele hele Başbakanı Beyşehir’in civarına bile getiremeyenlerin bu telaşının, bu gayretkeşliğinin sebebi ne olsa gerek? Seçimi kaybetme telaşı mı?” diye sordu.

Şenol, yaptığı yazılı açıklamada, yerel gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Beyşehirliler’in on iki yıldır her seçimde artan bir oy oranıyla AK Parti’yi desteklediğini ifade eden Süleyman Şenol, gelinen noktanın ise tam bir fiyasko haline dönüştüğünü savundu. AK Partili siyasilerin kısır çekişmelerinin, küçük hesapların içinde boğulan ihtiraslarının koskoca bir ilçeyi ve bölgeyi büyük bir çaresizliğe sürüklediğini öne süren Sayın Şenol, şu ifadelere yer verdi:

“30 Mart Yerel Seçimlere üç hafta kala ilçemizde Sayın Bülent Arınç’ı ağırladık. Başbakan Yardımcısı, Hükümet Sözcüsü Sayın Arınç’ın 12 sene sonra olsa da Beyşehir’e gelmesi şüphesiz sevindirici. Yalnız, vatandaşlarımın dillendirdiği bir konuyu ben de sizinle paylaşmak ve sormak istiyorum: Sayın Arınç Beyşehir’e hangi açılış ya da temel atma töreni için geldi? Beyşehir’e doğalgaz mı bağlandı? Yeni Hastane yapıldı da açılışını mı gerçekleştirmek için geldi? Konya-Antalya yolu bitirildi de cumartesi günü teslim töreni mi vardı? Yoksa Beyşehir Gölü’nün temizlenmesi mi gerçekleştirildi? Yeni sanayi yatırımları veya turizm tesisleri mi yapıldı? Beyşehir’de insanların iş ve aş bulacağı, hepimizin sebep olanlara dua edeceği iş yerleri mi hizmete girdi?
Bunların hangisi Sayın Bülent Arınç’ı Beyşehir’e kadar getirdi acaba? 12 yıldır Sayın Davutoğlu dışında bir bakanı, hele hele Başbakanı Beyşehir’in civarına bile getiremeyenlerin bu telaşının, bu gayretkeşliğinin sebebi ne olsa gerek? Seçimi kaybetme telaşı mı?”

Şenol, mesele ve dertlere doğru teşhisler konulması halinde çözümünün de çabuk ve doğru noktadan bulunacağını vurgulayarak, açıklamasına şu sözlerle devam etti:

“Beyşehir’in bugün içine sürüklendiği zavallı durum, eli kolu bağlı çaresizliği, Seydişehir’in, Ereğli’nin aldığı hizmet ve yatırımları, bizim alamamamız içimizi acıtmaktadır. Çünkü biz 12 yıldır her seçimde AKP’ye Türkiye ortalaması üzerinde bir oyla destek olduk. Niçin? Biriken sorunlarımız çözülsün, gençlerimiz iş aş sahibi olsun, ilçemiz Allah vergisi güzelliklerine siyasiler eliyle yeni güzellikler katsın diye. 2002 Genel Seçiminden hemen sonra 2004 Belediye Seçimlerinde AKP’nin adayını seçtik. 2007 genel seçiminde de AKP’yi yine birinci parti yaptık. 2009 Belediye Seçiminde bir daha AKP adayını seçtik. Beklentimiz, umudumuz eksilmedi, arttı. Bu davranışımızda haklı mıydık, elbette haklıydık. Yetmedi 2011 Genel Seçimlerinde iki evladımız var diye bütün gücümüzle yüklendik, Sayın Arınç’ın deyişiyle sandıkları patlattık.

ELİMİZ HAMUR, KARNIMIZ AÇ…

Geldiğimiz noktada sonuç: Elimiz hamur, karnımız aç. Hâlâ sonu gelmez vaatler, -yapılacak, -edilecek, -olacak, -açılacak’lı cümleler üzerine kurulu hayal tüccarlığı. On iki yıldır bitirilememiş bir yolun yüz karası fotoğrafları. Her defasında insanımızı umutlandıran ama sonu hüsran olan doğalgaz, hastane, adliye binası, cezaevi, kaymakamlık projeleri. Beyşehir gerçekleştirilememiş proje çöplüğü olma yolunda hızla ilerlerken elimizdeki üç beş kurumu da kaptırmasak bari diye endişelenmiyor muyuz?

Nedir bunun temel sebebi. Nedir bu, “çaresizliğimizi bir kader gibi” yaşamaya zorlayan acizlik? Nedir bu sonu gelmez beceriksizlikten çektiğimiz? Bunun adı kısır çekişmedir, küçük hesaplar peşinde koşan siyasilerin acımasızca birbirini çelmelemesidir. Sen-ben kavgasıdır. Bir iş yapılır da yapanın adı öne çıkarsa, ben geride kalırım korkusudur. İlçe Başkanından, Belediye Başkanlarına, Milletvekillerinin kendi aralarındaki sürtüşmelere kadar bu ne yazık ki böyledir. Biz bu küçük hesaplı çekişmelerden yıllardır bıkıp usanmadık mı? Bu kaostan, bu çekişmeden kurtulmak için bunca yıldır bıkmadan usanmadan AK Parti’nin peşine takılmadık mı?

AK PARTİ KAZANIRSA BEYŞEHİR’İ KİM YÖNETECEK?

Onlar ne yaptılar? Son Belediye Başkanı Aday belirleme tercihleri bile Beyşehir insanına ne kadar saygı duyduklarının bir göstergesi değil mi?

Şimdi sormak gerekmez mi? Beyşehir’de seçimi AK Parti kazanırsa Beyşehir’i kim yönetecek? İlçe Başkanı mı? Yoksa vekiller mi? Hatta Büyükşehir Belediye Başkanı mı? Daha vahimi Sayın Özaltun’un Konya Çimento’dan patronu olan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Sayın Bestami İnan mı yönetecek?

ÇARESİZLİK BİR KADER DEĞİL…

Artık yeter. Çaresizlik ve kaos bir kader değildir ve asla olamaz. Ben ve arkadaşlarım, bize gönül veren, desteğini esirgemeyen bütün hemşerilerim böyle bir acziyeti asla kabul etmiyoruz ve etmeyeceğiz.

Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle Belediye Başkanlığı nasip olduğunda hizmet nasıl alınır; Konya’da, Ankara’da Beyşehir’in gerçek gücü nasıl harekete geçirilir cümle âlem görecek inşallah. Ben ve ekibim; sizlerin katılımı, Beyşehirli ve Beyşehir’i seven sanayicisi, turizmcisi, akademisyeni, sanatçısı, bürokratı, her kesimden yetişmiş insan gücüyle, yıllardır uyutulan-uyuşturulan-boş vaatlerle avutulan bir devin uyanışını gerçekleştireceğiz. Allah kararınızı hem Beyşehir hem de hepimiz için isabetli ve kararlılığınızı daim eylesin” (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами  

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri