sex shop    sex shop  

Davutoğlu’nun aradığı adam Beyşehir’de

  • Facebook da Paylaş
  • 28-08-2014
  • 0 yorum
  • 2621 okunma

BEYŞEHİR-AK Parti Genel Başkanlığına seçilen AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, kongrede yaptığı konuşmasında sık sık Konya anılarından da söz etti. Beyşehir’deki bir anısını anlatan Davutoğlu, mitingde ‘Sayın bakanım aradığınız adam benim’ diyen 11 yaşındaki çocuktan söz etti. Davutoğlu, şöyle konuştu:

"Konya Beyşehir'de bir mitinge katıldım. 11 yaşında bir çocuk yanımıza geldi. Çocuğa dedim ki, 'çabuk büyü bize adam lazım'. Çocuğun verdiği cevap çok ilginçti;'Sayın Bakanım aradığınız adam benim'. İşte Necip Fazıl'ın da tarif ettiği bir nesil.  Gencinden yaşlısınıa bu millet adam gibi adamların arkasından gidecektir.” (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами  

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri