sex shop    sex shop  

FIAP Başkanı Beyşehir’de

  • Facebook da Paylaş
  • 29-08-2014
  • 0 yorum
  • 2655 okunma

BEYŞEHİR-Bir süredir Türkiye’de bulunan Uluslar arası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP) Başkanı  Riccardo Busi Beyşehir ilçesini ziyaret etti.

Bu yıl Ankara ve Kapadokya’da yapılacak olan FIAP kongresi öncesinde tatilini geçirmek üzere ailesi ile birlikte Türkiye’ye gelen Busi, İstanbul, Mardin, Gaziantep ve Adana ziyaretinin ardından tatilinin bir bölümünü de Beyşehir’e ayırdı.

Beyşehir’de tarihi mekanları gezen Riccardo Busi’ye Fotoğraf sanatçıları Reha Bilir ve Seyit Konyalı da eşlik etti.  Özellikle tarihi  Eşrefoğlu camiinde uzun süre fotoğraflar çeken Busi,  camiye  hayran kaldığını  belirtti.Riccardo Busi ve fotoğraf sanatçıları daha sonra içeri şehir mahallesinde sokak ve yaşam fotoğrafları, tarihi evler, tarihi hamam, eski köprü,içerişehir mahallesi ve günbatımında balıkçı fotoğrafları çektiler.Birlikte yenilen akşam yemeğinde ise Beyşehirli fotoğrafçılarla bir araya gelen FIAP Başkanı  Busi geceyi Beyşehir’de geçirdi.

Fotoğrafçı sanatçısı Seyit Konyalı,  dünya fotoğrafının en tepesindeki isim olan FIAP Başkanı Riccardo Busi’yi  Beyşehir’de ağırlamanın ilçenin  özellikle görsel anlamda  tanıtımı açısından önemli olduğunu  belirterek, Beyşehir’de fotoğraf sanatının  her geçen gün daha da önem kazandığını sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами  

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri