sex shop    sex shop  

Gece Mesaisi Yapan Belediye Personeline Sahur

  • Facebook da Paylaş
  • 22-06-2017
  • 0 yorum
  • 2928 okunma

Beyşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri’nden Taşköprü Aile Çay Bahçesi’ndeki sahur programına Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Şahin, Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü 7.Bölge Müdürü Ali Özdemir, Fen İşleri 4.Bölge Müdürü Memiş Kunt, belediyenin bazı birim müdürleri, zabıta, park ve bahçeler ile  temizlik işleri müdürlüğü çalışanları katıldı.

       Özaltun, burada yaptığı konuşmada, gece gündüz ayrımı yapmadan mesai yapan cefakar belediye personeliyle sahur sofrasında beraber olmaktan büyük memnuniyet yaşadıklarını dile getirerek, “Hep söylüyoruz, kar, yağmur, çamur fark etmez, ramazan ayı içerisinde de personelimiz fedakarca çalışıyor.Özellikle 24 saat esasına göre çalışan, iftardan sonra konteynerlerden çöp toplayan, mesai yapan zabıta ekiplerimiz, ilaçlama yapan park ve bahçeler müdürlüğü bünyesinde çalışan personelimiz var. Birlik ve beraberlik, paylaşma ayı olan mübarek ramazanda bir sahur programında onlarla birarada olmanın manevi hazzını yaşıyoruz. Bu münasebetle başta birim müdürlerimiz olmak üzere gece mesaisinde çalışan tüm personelimize teşekkür ediyorum. Zira, şu an sorumluluk alanımız o kadar büyüdü ki, mahalle sayımız arttı, çalışma yaptığımız coğrafyamız genişledi. Buna rağmen, yürütülen hizmetlerde çok şükür herhangi bir sıkıntı veya sorun yaşamıyoruz. Bu vesileyle gönül sofralarında buluşmaya  da devam ediyoruz. Gönlümüz de soframız da bir…  Sahur sofrasında bizlere eşlik eden Hüyük Belediye Başkanımız, Fen İşleri 4.Bölge Müdürümüz ve KOSKİ 7.Şube Müdürümüz ile birim müdürlerimize teşekkür ediyorum.”dedi. Özaltun, daha sonra sahur sofrasına konuk olan personeline, çocuklarına götürmek üzere  çeşitli oyuncaklar hediye etti.  

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами  

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri