sex shop    sex shop  

“Sosyal belediye olacağız”

  • Facebook da Paylaş
  • 29-08-2014
  • 0 yorum
  • 2576 okunma

Beyşehir’i ziyaret eden Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’yı makamında konuk eden göl kıyılarını gezdiren Belediye Başkanı Murat Özaltun, “Beyşehir’e, önümüzdeki süreçte farklılık noktasında bir şeyler katmanın yollarını arayacağız, biz parke taşı döşemek ya da asfalt döşemek yerine sosyal belediye olmanın yolunda ilerleyeceğiz” dedi.

 

BEYŞEHİR-Beyşehir ilçesini ziyaret eden Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’yı önce makamında konuk eden ardından göl kıyılarını gezdiren Belediye Başkanı Murat Özaltun, “Beyşehir’e, önümüzdeki süreçte farklılık noktasında bir şeyler katmanın yollarını arayacağız, biz parke taşı döşemek ya da asfalt döşemek yerine sosyal belediye olmanın yolunda ilerleyeceğiz”dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Belediye Başkanı Murat Özaltun’u makamında ziyaret etti. Daha sonra Özaltun’la birlikte göl kıyısında incelemelerde bulunan Akkaya, gazetecilere ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“BEYŞEHİR’İN KALBİNE GİREN YOL YAPACAKTIR…”

Belediye Başkanı Özaltun’un genç, dinamik, mühendis bir isim olduğunu ve başarılı olacağından emin olduğunu dile getiren Akkaya, “Özel sektörde zaten başarılı çalışmalar yaptığını biliyorum. İnşallah Beyşehir’imize de güzel hizmetler kazandıracaktır. Beyşehir’e sadece yol yapmak, kilitli taş döşemek değil, Beyşehirliler’in kalbine giren yol yapacağını, kalbine gireceğini düşünüyorum.”dedi.

Beyşehir’in çok sevdiği bir ilçe olduğunu, Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü’ndeki görevleri esnasında bu bölge için birçok projeyi hayata geçirdiklerini anlatan Akkaya, “Mühendis ve il müdürlüğü olarak görev yaptığımız dönemlerde de burada sulama projeleri yürüttük, asfalt çalışmaları yaptık.  Beyşehir’in birçok mahallesinde imzamız var. Ama şöyle hemen hafızamda canlandırdığım Yenidoğan ve Doğanbey göletleri, Eylikler ve Sadıkhacı mahallelerinde çok güzel hizmetlerimiz var. Beyşehir Gölü’nde de çok hatıralarımız var.”dedi.

“YENİ BAŞKANIMIZ, BEYŞEHİR’İN ARTILARINI DAHA DA ARTIRACAK”

Beyşehir Gölü’nün Beyşehir için büyük bir zenginlik kaynağı olduğunu vurgulayan Akkaya, yıllardır yürütülen çalışmalarla daha da güzelleşeceğine inandığını belirtti. Her yere Beyşehir Gölü gibi güzelliğin nasip olması dileğinde de bulunan Akkaya, Akşehir Gölü’nün ise son dönemde biraz kuruduğunu, bu gölle ilgili çalışmalar yürütüldüğünü, ileriki dönemde tekrar kazanılmasını umut ettiğini kaydetti. Akkaya,  Beyşehir’in de derli, toplu, sonunda şehir olan Akşehir ve Seydişehir gibi bir kent olduğunu, bu anlamda da zaten bir artı durumda olduğunu ifade ederek, “Yeni belediye başkanımızla bu artılarımız daha da artacak diye düşünüyorum. Bugüne kadar belediye başkanlarımızın güzel hizmetleri var, görüyoruz. Murat Bey’in yeni bir sinerjiyle bu hizmetleri daha da artıracağı kanaatindeyim. Güzel hizmetler etmesini dilerken, çalışmalarında başarılar temenni ediyorum, gayret ve kolaylıklar diliyorum.”ifadesini kullandı.

“BEYŞEHİR FARKLILIKLARIN KENTİ OLACAK”

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da, Akkaya’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gerek Akşehir, gerekse Konya’nın diğer ilçelerindeki belediye başkanları ile birlik beraberlik içerisinde, ağabey kardeş ilişkileri çerçevesinde, bilgi ve tecrübe paylaşımı ile memlekete hizmet etmeye gayret gösterdiklerini dile getirerek, “Bu şekilde bölgemize hizmet etmenin yollarını arayacağız. Bu münasebetle, Akşehir Belediye Başkanımızı Beyşehir’imizde ağırlamaktan, konuk etmekten büyük onur ve gurur duyduk. Beyşehir’imiz doğal güzellikleriyle ve gölüyle yaşanabilir bir  şehir. İnşallah önümüzdeki süreçte Beyşehir’e farklılık noktasında bir şeyler katmanın yolunu arayacağız. Biz parke taşı ve asfalt döşemek yerine sosyal belediye olmanın yolunda ilerleyeceğiz. İnşallah Beyşehir’imize kendimizi kabul ettirip sevdirebilirsek de bu bizim için gurur kaynağı olacak.”diye konuştu.(Haber Ali Rıza Önses)

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами  

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri