sex shop    sex shop  

Türkiye İş Bankası’nın 93. Yaşında

  • Facebook da Paylaş
  • 30-08-2017
  • 0 yorum
  • 4287 okunma

BEYŞEHİR - İş Bankası Beyşehir Şube Müdürü Mustafa Bedan ve beraberindeki heyet Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı ve saygı duruşunda bulundu.

        İş Bankası Beyşehir Şube Müdürü Mustafa Bedan, "Türkiye İş Bankası’nın köklü tarihine bir sayfa daha eklemenin gururuyla, 93’ncü kuruluş, Beyşehir’de de hizmetimizin 50.nci yıldönümümüzü en içten duygularımla kutluyoruz. Cumhuriyetimizin ilk yıllarında çok çeşitli ekonomik zorluklara ve kısıtlara mahkûm olan ülkemizin bunların üstesinden gelmesinde en önemli rolü üstlenen Bankamız; Türk ekonomisinin, sanayisinin, müteşebbisinin gelişmesine destek olmuştur. Kendisine emanet edilen hiçbir kuruşu ziyan etmemiş, insanımızın menfaati için biri bin yapmıştır. Tüm büyük dönüşümlerde yerini alan, tüm çalkantılı zamanları bizzat yaşayan Türkiye İş Bankası, en zor dönemlerde dahi ülkemizin geleceği için Cumhuriyetin ilke ve ideallerine sahip çıkarak faaliyetlerini sürdürmüştür.

       Bedan; Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, yakın çalışma arkadaşlarını, aramızda olmayan Bankamıza emeği geçmiş bütün büyüklerimizi rahmetle ve şükranla anıyor, 93’ncü kuruluş yıldönümümüzün İş Bankası ailesine ve Türkiye’ye kutlu olmasını diliyorum" dedi.

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами  

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri