sex shop    sex shop  

Zabıtadan Bayram Öncesi Denetim

  • Facebook da Paylaş
  • 22-06-2017
  • 0 yorum
  • 2854 okunma

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada,  zabıta ekiplerinin bayram öncesinde ilçe genelinde faaliyet gösteren ekmek fırınları ile gıda imalatı yapan işyerlerine yönelik denetimler gerçekleştirdiği belirtildi.

        Açıklamada, Beyşehir İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bağlı gıda denetçilerinin de eşlik ettiği denetimlerde, pasta, çikolata, şeker ve tatlı üretimi yapılan imalathanelerin de kontrol edildiği, fırınlarda ise ilave olarak üretilen gıdaların gramaj kontrollerinin gerçekleştirildiği bildirildi. Açıklamada, şöyle denildi: "Denetimlerde, genel olarak mekanlardaki hijyen koşulları ve çalışanların temizliği gibi konular kontrol ediliyor. Çalışanların kılık kıyafetinden mekan temizliği ve üretim araçlarının temizliğine kadar pek çok hususu yerinde inceleyen ekiplerimiz, hizmet ve hijyen standartlarına uygun üretim yapan işletmelere teşekkür ederken, kurallara uymayan işletmeler hakkında ise tutanak tanzim edip eksikliklerin giderilmesi için ikazda bulunuyor. 
       Denetimlerimizde esas amacımız cezai işlem uygulamak değil. İlçe halkımızın bayram öncesi alışverişlerinde en iyi hizmeti alarak daha sağlıklı ürünlerin tüketmesi hedeflenmektedir. Ekiplerimiz, bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın sağlığını ilgilendiren tüm konularda denetim faaliyetlerini aralıksız olarak devam ettireceklerdir."

Etiketler : -
Yasal Uyarı : Yayınlanan Makale/Haber/Foto/Video ve diğer içeriklerin tüm hakları saklıdır. İçeriklere yapılan yorumlardan suç teşkil eden içeriğe sahip yorumlar onaylanmaz. Bu tür durumlarda yasal sorumluluk yorumu yapan kişiye aittir. Gerektiği takdirde yorumun yapıldığı ip adresi ve benzeri bilgiler gerekli mercilerle paylaşılır.
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !

HAVA DURUMU

KONYA

SOSYAL MEDYADA BİZ

seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   seks shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri